Londyn

Komentarze 0
2014-08-14

Warto zobaczyć:Atrakcje:

london Eye - jedna z najważniejszych atrakcji Londynu - wznosi się na wysokość 150 metrów i zapewnia spektakularny widok na cały Londyn. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds - Atrakcyjny zbiór figur woskowych . Można tu zobaczyć m.in. Beyonce, Toma Cruisa, Angielska Królowa, Jan Paweł II, Fidel Castro oraz Shrek. Na koniec mamy komnaty strachu i pokaz filmowy w planetarium. Bilet wstępu kosztuje  24 funtów.

Ciekawe miejsca:Canary Wharf - Z pozoru spokojna i zielona dzielnica tętni życiem podziemnym, gdzie znajduje się potężne centrum handlowe.

Covent Garden - 

Westminster - 

Ealing'

Muzea:

British Museum - największy zbior zabytków z całego świata

Porady:

- Jeśli chcecie iść np. do muzeum to sprawdźcie ceny w internecie, bo często zamawiając przez internet jest 10 % zniżki

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Londyn

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021