, wojtek
, wojtek

Międzyzdroje

Komentarze 0
2014-08-13

Wspaniały nadmorski kurort położony w sąsiedztwie WPN. To woda, plaża, przyroda... a także liczne przygody i rozrywki. Oryginalny, klifowy krajobraz, wspaniałe zachody słońca, piaszczysta plaża, morskie powietrze.

Plaża - Jest piękna. Plaża nie jest szeroka, jednak czysty i drobny piasek oraz widok na międzyzdrojskie klifowe wzgórza i obecnosć mola w dużej mierze stanowią o jej atrakcyjności. 

, wojtek
, wojtek

Molo - Sięga w morze na 395 m. Roztacza się z niego przepiękny widok na morze i okolice. Przy wejściu na molo znajdują się charakterystyczne dwie białe, ozdobne wieżyczki. Na końcu funkcjonuje przystań dla turystycznych statków.

Muzeum Figur Woskowych - 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Plaża Międzyzdroje

Molo Międzyzdroje

Międzyzdroje

Muzeum Figur Woskowych Międzyzdroje

Międzyzdroje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022