, wojtek
, wojtek

Pieniny - Spływ Dunajec

Komentarze 0
2014-08-13

Muzeum Pienińskie - W części etnograficznej prezentowane jest życie górali pienińskich, wyposażenia wnetrz, pasterstwa, rolnictwa, łowiectwa itp. 

Cerkiew w Jaworkach

, wojtek
, wojtek

Spływ Dunajcem - Jego atut to piękne krajobrazy. W czasie spływu przełomem Dunajca fisacy ciekawie opowiadają o Pieninach i snują legendy o Janosiku. Spływ trwa od dwóch do trzech godzin. 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Muzeum Pienińskie

Jaworki

Dunajec

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022