Bieszczady - Wędrując połoninami

Komentarze 0
2014-08-13

Dzień IUstrzyki Górne - Połonina Caryńska  - trasa łatwa, idealna na pierwszy dzień wyjazdu w Bieszczady. Trasa stanowi część szlaku czerwonego z Ustrzyk Górnych do Smereka. Przejście Ustrzyki G. - Połonina Caryńska zajmuje około 2,5 godziny.

Dzień IIUstrzyki Górne - Smerek - Aby nie tracić czasu na wędrówkę wzdłuz szosy można podjechać samochodem pod przełęcz Wyżniańską lub Berehy Górne i rozpocząć wędrówkę z tego miejsca. W drodze powrotnej warto zatrzymać się ponownie przy schronisku Chatka Puchatka, na kolejny odpoczynek.

Dzień IIIUstrzyki górne - Kremenaros - Szlak dosyć wymagający, przewidziany na cały dzień. 

Dzień IV

Ustrzyki Górne - Tarnica - Wołosate - Trasa długa, trudna i wymagajaca. Na tę wycieczkę najlepiej zarezerwować sobie cały dzień  i wyjść dosyć wcześnie

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Połonina Caryńska

Kremenaros

Tarnica

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021