, wojtek
, wojtek

Wokół Zalewu Wiślanego

Komentarze 0
2014-08-13

Latarnia Morska w Krynicy Morskiej - Przepiękny widok na morze oraz Zalew Wiślany.

Ulica Teleexpresu - 

, wojtek
, wojtek

Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana - Najważniejsze walory krajobrazowe Parku stanowią piękne, piaszczyste plaże. Na szczególną uwagę zasługuje obecność potężnych wałów wydmowych.

Muzeum Zalewu Wiślanego - Prowadzona jest wystawa poświęcona dziedzictwu kulturowemu tego regionu, związanemu z lokalnym rybołówstwem, szkutnictwem oraz żeglugą morską i śródlądową.

, wojtek
, wojtek

 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Latarnia Morska w Krynicy Morskiej

Ulica Teleexpresu

Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana

Muzeum Zalewu Wiślanego

Muzeum Stutthof

Rezerwat mewia łącha

Rezerwat Ptasi raj

Zalew Wiślany

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022