, wojtek
, wojtek

Hiszpania, Gran Canaria

Komentarze 0
2014-08-11

Do Hiszpanii wybraliśmy się w marcu. Było 12 słonecznych dni i temperatura wynosząca 25 stopni w cieniu. Podróżowaliśmy bardzo aktywnie, a przemieszczaliśmy się z punktu A do punktu B wypożyczonym autem.

1. Odwiedziliśmy miasteczko Santa Lucia, z pięknym zabytkowym kościółkiem. Wybraliśmy się na 3 godzinną pieszą wycieczkę w kierunku Fortalezy Ansite. 

, wojtek
, wojtek

2. Kolejnym punktem była Playa de GuiGui. Aby tam dojść trzeba poświęcić około dwóch godzin w jedną stronę. Odwiedziliśmy miasteczko o nazwie Tasartico.

3. Gory Centralne to kolejne bardzo ciekawe miejsce. My weszliśmy na Roque Nublo, która ma wysokość 1813 m. n.p.m. Dojście z parkingu trwało pół godziny. Weszliśmy też na Pico de Las Nieves . Cała wycieczka trwała 6 godzin.

, wojtek
, wojtek

4. Odwiedziliśmy też Maspalomas, znajdują się tutaj charakterystyczne wydmy. Jednak plaża jest tutaj bardzo zaludniona. 

Urlop jak dla mnie bardzo udany.

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Santa Lucia

Hiszpania

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022