Zagłosuj na nas!
, wojtek
, wojtek

Malediwy, Vilamendhoo i Reethi

Komentarze 1
2014-08-11

Lecieliśmy na Malediwy niecałe 12 godzin. Spędziliśmy tam 12 dni - 6 nocy na wyspie Vilamendhoo i 6 na Reethi. Malediwy są niepowtarzalne i piękne, ale bardzo drogie. Hotele ful wypas, jedzenie dobre. Polecam zupy rybne i curry. Piękne rafy koralowe, a woda czysta. Na wycieczkach w głąb morza można spotkać wielkie żółwie, rekiny i płaszczki. Pogodę mieliśmy świetną. Temperatura od 26 do 30 stopni. Woda w morzu cieplutka.

 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Marzena Zalewska
23 styczeń 2015 13:33

Piękne miejsca. To moje marzenie

Zwiedzone atrakcje

Malediwy

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021