, wojtek
, wojtek

Hiszpania objazd cz. IV

Komentarze 0
2014-08-11

Dojeżdżmy do Toledo i widok miasta naprawdę robi duże wrażenie. Najpierw objechaliśmy miasto 6 km pętlą z posotojem na punkcie widokowym. A później spacer ulicami starego miasta. Weszliśmy do katedry i podziwlialiśmy wnętrza i dzieła sztuki. Po wyjściu oglądamy wyrób metalowych pamiątek. Dalej idziemy do zabytków pochodzenia żydowskiego. Żegnaj urokliwe Toledo i jedziemy już do Madrytu. Za rogiem znajduje się centrum sztuki współczesnej, więc jeszcze przed kolacją pobiegliśmy do muzeum. Następnego dnia Escorial oraz Dolina Poległych, a po południu sam Madryt. Następnego dnia dwie bazyliki w Saragossie, krótki spacer i przejazd na nocleg w okolice Barcelony.

 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Toledo

Madryt

Saragossa

Barcelona

Hiszpania

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022