, wojtek
, wojtek

Kasprowy i Hala Gąsienicowa

Komentarze 0
2014-08-11

W Kuźnicach wsiedliśmy do kolejki linowej, która zawiozła nas na szczyt Kasprowego Wierchu. Następnie zeszliśmy żółtym szlakiemna Halę Gąsienicową, gdzie zaszliśmy nad malowniczy Czarny Staw Gąsienicowy. Aby odpocząć zatrzymaliśmy się na chwilkę w schornisku "Murowaniec". Do Kuźnic zeszliśmy żółtym szlakiem przez Jaworzynkę. W czasie wycieczki podziwialiśmy najpiękniejsze panoramy Tatr.

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Kolejka na Kasprowy Wierch

Schronisko PTTK

Czarny Staw Gąsieniowy

Kasprowy Wierch

Zakopane

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022