, wojtek
, wojtek

Londyn

Komentarze 0
2014-08-10

Część muzeów w Londynie jest za darmo. Za darmo mozemy również pospacerować po parkach. Niestety, większość atrakcji turystycznych jest jednak płatnych i to za nie małe kwoty, niektóre nawet powyżej 20 funtów. Piesi w Londynie wydają się uprzwywieljowani w stosunku do kierowców. Całkowitą normą jest przechodzenie na czerwonym świetle, jeśli tylko nic nie jedzie. Policja nie reaguje na takie zachowania. Wręcz dziwnie wygląda, jeśli ktoś czeka na czerwonym świetle pomimo tego, ze nic nie jedzie. Od razu widać, że jest tu nowy.

 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Londyn

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022