, wojtek
, wojtek

Madryt

Komentarze 0
2014-08-10

Miasto szczyci sie licznymi muzeami, zbiorami dzieł sztuki. Tętni życiem, również tym nocnym - znajdziemy tu liczne lokale gastronomiczne, parki rozrywki czy sklepy kuszące wyprzedażami. Bez problemu kupimy świeże ryby i owoce. 

Ceny w Madrycie na tle innych stolic europejskich przedstawiają się dość korzystnie. Jest to idealne miejsce dla miłośników owoców morza. W każdej knajpce możemy znaleźć parę pozycji z tymi właśnie przysmakami.

, wojtek
, wojtek

Polecam również wybrać się do pubu, gdzie można zjeść kanapkę z hiszpańską kiełbasą chorizzo i popić tamtejszym piwem.

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Madryt

Madryt

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022