, wojtek
, wojtek

Wypad nad Jezioro Zegrzyńskie

Komentarze 0
2014-08-09

Jezioro Zegrzyńskie idealnie nadaje się na żagle. Nawet odbywają się tutaj imprezy regatowe. Jednak można tutaj uprawiać również wakeboarding i windsurfing. Można też wędkować. Żyje tutaj wiele ryb, np. gatunek skapa. Ta ryba w latach 80 przypłynęła do nas z samego Morza Czarnego.

Kochamy też przejażdżki rowerowe, więc wypbraliśmy się na wycieczkę wokól jeziora. Mieliśmy w czym wybierać, bo trasa liczy aż 351 km. My oczywiście tylu nie przejechaliśmy, ale połowę trasy - oczywiście. 

, wojtek
, wojtek

Skorzystaliśmy też z plaży, która znajduje się w Serocku. Dopłynęliśmy do niej tramwajem wodnym, który kursował z przystani na Podwalu pod Zamkiem Królewskim w Warszawie. Wylegiwaliśmy się na plaży oraz na drewnianym molo, które jest wyposażone w pływający pomost. Graliśmy również w koszykówkę oraz ping-pong. 

W drodze powrotnej zajrzeliśmy do baru Przodownik w Legionowie. 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

jezioro zegrzyńskie

Jezioro Zegrzyńskie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022