, wojtek
, wojtek

Novi Sad

Komentarze 0
2014-08-09

Postanowiliśmy odwiedzić miasto na południu Serbii. Miasto jest wielokulturowe- poza Serbami zamieszkują je Węgrzy i Rusini. Obecnie jest to bardzo szybko rozwijające się miasto. Ciągle powstają nowe budynki. W pobliżu Nowego Sadu znajduje się niskie pasmo górskie Fruska gora, gdzie znajduje się park narodowy. Można tam dojechać autobusami podmiejskimi. Najbardziej znaną atrakcją miasta jest górująca twierdza Petrovaradin oraz zabytkowa dzielnica miasta Stari Grad, z wieloma zabytkami, muzeami, kawiarniami, restauracjami i sklepami. 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Novi Sad

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022