Zagłosuj na nas!
, wojtek
, wojtek

Porto i Dolina Douro

Komentarze 0
2014-08-09

Porto to drugie co do wielkości miasto Portugalii. Jest tam pyszne wino i piękna architektura. Sklepy są otwarte do późna, a na ulicach odbywają się różne wydarzenia muzyczne i kulturalne.

Udaliśmy się też do Doliny Douro. Dolina złożona jest ze stromych tarasowych wzgórz. Poszliśmy do winnic oraz przepłynęliśmy statkiem po rzece Douro. Do Porto przylecieliśmy samolotem przesiadając się w Mediolanie.

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Porto

Douro

porto

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021