, wojtek
, wojtek

Grenoble

Komentarze 0
2014-08-09

Przez wielu Grenoble jest uważane za mało  atrakcyjne miasto. Jednak przy bliższym poznaniu robi wrażenie. Posiada ciekawe muzea, dobre restauracje i ciekawe życie. 

Odwiedziliśmy Musee de Grenoble, w którym jest wiele ciekawych dzieł sztuki. Znajdują się w nim dzieła m.in. Picassa, Legera, Mira. Następnie poszliśmy do Musee d'Histoire Naturelle, gdzie znaleźliśmy wiele cennych informacji o florze i fauie masywów alpejskich. Potem kolejką linową dostaliśmy się do Fort de la Bastille. Podziwialiśmy stamtąd panoramę miasta i góry. 

, wojtek
, wojtek

W Grenoble przeszliśmy się po starówce i ogrodach. Po zwiedzaniu odwiedziliśmy francuską knajpkę, by spróbować tutejszych specjałów. 

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

grenoble

Grenoble

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022