, wojtek
, wojtek

Troki - jedno z piękniejszych miejsc na Litwie

Komentarze 0
2014-08-10

Łagodne pagórki, lasy, doliny, wąwozy i jezora - to wszystko znależliśmy w tym pięknym miejscu na Litwie. Ogromne wrażenie robi to duże zamczysko. Jego mury odbijają się w jeziorze, co dodatkowo nadaje jemu świetności. Plusem jest to, że to miejsce znajduje sie zaledwie 30 km od Wilna. Znaleźliśmy tutaj spokój i wyśmienitą kuchnię. Oczywiście zawitaliśmy do restauracji, by zjeść tradycyjne dania kuchni oparte na baraninie i warzywach. Spróbowaloiśmy tradycyjne kibiny. Są to pieczone pierogi z kruchego ciasta nadziane siekaną baraniną.

, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek
, wojtek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Troki

Troki

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022