Zagłosuj na nas!
lekko skuty lodem wodospad na Foluszu, mileksan
lekko skuty lodem wodospad na Foluszu, mileksan

Beskid Niski - MPN - Wodospad na Foluszu zimą

Komentarze 0
2009-02-22
Bardzo łatwa i ciekawa właśnie w zimie wycieczka nad wodospad znajdujący się na skraju Magurskiego Parnku Narodowego w Beskidzie Niskim, nieopodal wsi Folusz (powiat jasielski). W zimie właśnie ze względu na okazałe formacje lodowe, które tworzą się na skalnej ścianie wodospadu. 20 min spacer lekko pod górę w czystym lesie to pomysł na fajną wycieczkę dla każdego, kto mam nadzieje lubi czystą przyrodę i taką ją pozostawia.
Beskid Niski - MPN - Wodospad na Foluszu zimą, mileksan

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021