Wrocław w pigułce

Komentarze 0
2015-02-16

1. Rynek wrocławski

Rynek wrocławski jest jedym z najpiękniejszych rynków staromiejskich w Europie. Można tu obejrzeć fontannę z ruchomego szkła, wstąpić do Piwnicy Świdnickiej oraz obejrzeć liczne zabytki.

2. Plac Solny

Plac Solny jest dawnym placem targowym, dziś znajduje się tu targ kwiatowy. Można tu obejrzeć m.in klasycystyczny gmach Starej Giełdy i kamienice.

3. Ostrów Tumski

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Rynek we Wroclawiu

Plac Solny we Wrocławiu

Kościół św. Elżbiety we Wrocławiu

Ostrów tumski we Wrocławiu

Wrocław

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022