, ilya aliasau
, ilya aliasau

Izrael

Komentarze 0
2013-06-14

Izrael jest Ziemią Świętą, która jest odwiedzana z bardzo różnych powodów. Niektórzy wyjeżdżają na wycieczki do Izraela ponieważ przyciąga ich słoneczny klimat. Inni chcą zobaczyć na własne oczy miejsca o znaczeniu historycznym, religijnym.Wycieczka do Izraela jest spełnieniem marzeń wielu chrześcijan. Izrael łączy w sobie zarówno starożytność i współczesność. Wizyta w tym kraju pozostawia wspomnienia na całe życie. Dla każdego człowieka wizyta w tym kraju jest sentymentalną podróżą. Wycieczka do Izraela to podróż w przeszłość.

Dla wielu katolików Izrael to Ziemia Święta.Cztery tysiące lat temu żył tam Abraham , trzy tysiące lat temu Król Dawid a dwa tysiące lat temu nauczał Jezus Chrystus. Izrael jednak jest nowoczesnym krajem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniałe plaże, parki krajobrazowe, centra handlowe, dzielnice artystów, koncerty na świeżym powietrzu. Świątynie, miejsca szczególne ważne dla każdego człowieka. Zgodnie z tradycjami z czasów biblijnych Izrael jest przyjazny dla odwiedzających. Nie jest ważny cel przyjazdu obojętnie czy jest to zwiedzanie i podziwianie krajobrazu , czy zażywanie kąpieli słonecznych, czy zwiedzanie miejsc świętych z pielgrzymką. Izrael trzeba zobaczyć, trzeba przeżyć tą niezapomniana podróż. Izrael przyciąga odwiedzających z wielu powodów,jednym z nich jest Jerozolima jedno z najświętszych miast na świecie. Jerozolima to miasto w obrębie którego stykają się trzy najważniejsze miejsca wielkich religii:
chrześcijaństwa, judaizmu oraz islamu. Polecamy również wczasy lecznicze, wypoczynkowe nad Morzem Martwym.

Bez wątpienia Izrael to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie ! ! !

, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau
, ilya aliasau

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Jerozolima

Betlejem

Jerozolima

Haifa

Jerozolima

Tel-Avif

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022