, Beata
, Beata

Podróż po Polsce

Komentarze 0
2013-06-01

Dzień I
Wyjazd z Białegostoku około godziny 6.00 do Warszawy. Zwiedzanie Łazienek Królewskich, Zamek Królewski, Plac Zamkowy, Stare Miasto.


Dzień II
Z Warszawy o 6.00 ruszamy do Częstochowy i tam zwiedzamy Jasną Górę, Ratusz, Stary Rynek, Aleja Najświętszej Marii Panny.

, Beata
, Beata


Dzień III
Z Częstochowy ruszamy o 6.00 do Krakowa. Tam zwiedzamy: Zamek Królewski na Wawelu, Katedrę Wawelską, Kopiec Kościuszki.


Dzień IV
Ciąg dalszy zwiedzania Krakowa między innymi Stare Miasto: Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Collegium Maius Uniwersytetu Jagielońskiego.

, Beata
, Beata


Dzień V
Z Krakowa o 8.00 ruszamy w stronę Wieliczki. Tam zwiedzamy Kopalnie Soli.


Dzień VI
Z Wieliczki o 8.00 jedziemy do Wadowic tam zwiedzamy: Bazylikę, Kościół Św. Piotra Apostoła i Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego.

, Beata
, Beata
, Beata


Dzień VII
Z Wadowic jedziemy o 8.00 do Nowego Targu zwiedzamy tam: Ratusz, Rynek, Muzeum Podhalańskie, Rezerwat Przełom Białki, Kaplica Papieska na Polanie Rusnakowskiej.


Dzień VIII
Z Nowego Targu o 8.00 jedziemy do Zakopanego gdzie spacerujemy, idziemy nad Morskie Oko.

, Beata
, Beata


Dzień IX
Z Zakopanego o 6.00 ruszamy w stronę Rzeszowa, a tam zwiedzamy: Zamek, Rynek, Pałac Letni Lubomirskich, Synagogę staromiejską oraz nowomiejską, Kościół Farny, Św. Trójcy oraz Muzeum Okręgowe.


Dzień X
Z Rzeszowa ruszamy w stronę Lublina. Tam zwiedzamy: Stare Miasto, Deptaki oraz Plac Litewski i Szlak Wielokulturowy.

, Beata
, Beata


Dzień XI
Zwiedzanie Lublina: Nowy Ratusz, Kościół św. Ducha, Pałac Litewski, Pałac Lubomirskich oraz powrót do Białegostoku około godziny 21.00

, Beata
, Beata
, Beata
, Beata
, Beata

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Warszawa

Częstochowa

Kraków

Kraków

Wadowice

Nowy Targ

Zakopane

Rzeszów

Lublin

Zakopane

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022