Dino :>, mileksan
Dino :>, mileksan

na Jaworzynę Krynicką

Komentarze 0
2009-02-13
Dość przyjemna, choć mimo wszystko momentami ze stromymi podejściami wycieczka z pod dolnej stacji kolejki gondolowej na szczyt Jaworzyny Krynickiej w aurze późnojesiennej. Mankament to spore błoto które pojawiło się przecinając szlakiem stok narciarski, ale wyższe partie w chyba sosnowym lesie bardzo przyjemna przechadzka. Po drodze majestatyczne głazy do obejrzenia. Szczyt w świeżo opadłym śniegu ładnie się prezentuje. Niestety widoczność do 200m 😢. Za to polecenia godna jest restauracyjnka u___ masz Ci los, gdzie ceny sa naprawdę ok a wystrój oldskulowy (jest też 2ga exclusiv ale $ :/). Trasa z różnicą wysokości 500m więc troszkę trzeba się wysilić. A za największy punk to uważam. iż 2 dinozaury - na dole i na górze - można się pośmiać.
Skały, mileksan
spokój, mileksan
Jaworzyna Krynicka widok na stok ośnieżony pierwszymi płatkami śniegu, mileksan
na Jaworzynę Krynicką, mileksan

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022