, marian
, marian

CZESKIE SKALNE MIASTO- TEPLICE

Komentarze 0
2012-06-05

 Warto zobaczyć te skalne formacje na własne oczy.Wpinamy się stromo po metalowych schodach Pionowe bloki skalne z których jeden to Rzeźnicki Topór prowadzą nas w głąb Skalnego Miasta. Przechodzimy obok chaty pod Skalną Narzeczoną, a następnie po kamiennych schodach przez furtkę, za którą znajduje się okrężna część szlaku. Na rozdrożu dróg idziemy w lewo i od tego miejsca wokół oglądamy już tylko same formacje skalne których nazwy odczytujemy z drogowskazów.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

TEPLICE

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022