, Bogumiła
, Bogumiła

Chorwacja

Komentarze 2
2011-06-03

Dwutygodniowy wyjazd do Chorwacji zaczynamy od póływspu Istria i miasta Porec. Tu spędzamy kilka noclegów zwiedzając półwysep.

Miasta zaliczone to Vrsar, Rovinj i Pula. W Puli zobaczyliśmy oczywiście amfiteatr - drugi co do wielkości na świecie po rzymskim Koloseum.

, Bogumiła
, Bogumiła

Chorwacja to niezwykle piękne państwo, z malowniczymi zatoczkami, czerwonymi dachami i jasnymi zabytkami.

Gdy minęła połowa naszych wczasów, pakujemy się i ruszamy na południe. Zwiedzając po drodze przepiękną Opatiję zmierzamy do Trogiru - tu czeka na nas kolejny domek.

, Bogumiła
, Bogumiła

Z tego miejsca również robimy sobie wycieczki do okolicznych miejscowości i pozwalamy sobie na rejs statkiem. Kolejne odwiedzone miejsca to Primosten - śliczny zakątek i Sibenik.

Polecam każdemu Chorwację, bo to piękne miejsce, z pewną pogodą i wcale nie takie drogie.

, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła
, Bogumiła

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Mati
02 grudzień 2011 11:50

Tak Chorwacja jest nipowtarzalna, piękna i intrygująca. Co roku mozna odkryć cos nowego. Do tego największy atut - bliskość i dość dobry dojazd. Polecam wodospaday Krka wszystkim którzyjeszcze ich nie widzieli. Czytaj wiecej na blogu wczasy w Chorwacji i nie tylko.

monika
01 lipiec 2011 14:50

To prawda Chorwacja jest przepięknym  krajem .

Zwiedzone atrakcje

Porec

Vrsar

Rovinj

Pula

Opatija

Trogir

Primosten

Sibenik

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022