, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota

TUNEZJA

Komentarze 3
2011-06-18
Podróż była bardzo interesująca. Wycieczka była tak zorganizowany, że nie było czasu się nudzić. Starczyło czasu i na zwiedzanie jak i na spokojne spacery na plaży. Przez ten czas zwiedziliśmy najważniejsze atrakcje i zabytki, które są najczęściej odwiedzane przez turystów. Bardzo fascynującą atrakcją było zwiedzanie koloseum w El Jem. Niestety chcąc poznać dokładniej te tereny 7 dni to zdecydowanie za mało. Osobiście polecam wycieczkę na saharę. Można dzięku temu poznać kulturę i zwyczaje miejscowych, a także zobaczyć malownicze pejzaże i piękne zachody słońca.  
, Grzegorz Dorota
TUNEZJA, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota
, Grzegorz Dorota

Komentarze

Zostaw swój komentarz

DolinaBobrow_pl
13 marzec 2013 05:43

Ja co prawda nigdy nie miałem okazji tam być,jednak słyszałem i czytałem wiele bardzo pozytywnych opinii na temat takiego wyjazdu. Pomijam fakt,że pogodę i egzotykę mamy gwarantowaną. Chodzi też o styczność z zupełnie inną kulturą.

Drake
26 luty 2013 14:16

Sam bym z chęcią pojechał na [url=http://www.odlotwakacje.pl/wycieczki-objazdowe.html]wczasy do Tunezji[/url] to naprawdę piękny kraj i warto go odwiedzić.

Tanie loty Pietrzak
21 luty 2012 14:40

Wczasy w Tunezji - marzenie niejednego. Warto je spełnić rezerwując wycieczke lub wczasy jeszcze zimą. Za wszystko można w biurze podróży zapłacić kartą kredytową online. Wspomnienia z Tunezji są warte wydanych pieniędzy, które dzięki karcie kredytowej można spłacić prawie dwa miesiące później bez żadnych odsetek.

Zwiedzone atrakcje

Sousse

Sousse co warto zobaczyć?

El Jem

Kartagina

Wycieczka na Saharę (2-3 dni)

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022