Weekend w Augustowie i okolicy, Krzysztof Dubinin Emil Zwoliński
Weekend w Augustowie i okolicy, Krzysztof Dubinin Emil Zwoliński

Weekend w Augustowie i okolicy

Komentarze 0
2011-05-27
Pierwszego dnia naszej wycieczki postanowiliśmy odwiedzić Augustów. Głównymi atrakcjami tego dnia będzie wyciąg nart wodnych i rejs gondolą po augustowskich jeziorach.

Drugi dzień spędzimy we Frąckach, jest to miejsce gdzie panuje cisza spokój. Można tutaj wypocząć w ciszy i spokoju. Kąpiel w rzece Czarna Hańcza jest wielką frajdą.

W trzecim Dniu wycieczki postanowiliśmy spędzić w Serwach nad jeziorem, fajną informacją jest to, że na tym jeziorze obowiązuje zakaz poruszania się łodzi z silnikami spalinowymi, zapewnia to nam ciszę, nie spotkamy także dzikusów pędzących skuterami wodnymi i motorówkami. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Augustów

Frącki

Serwy

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022