Zagłosuj na nas!

Milówka

Komentarze 1
2009-02-08
To była wycieczka szkolna. Byliśmy w "Leśnym Grodzie" gdzie było dużo zwierząt, kwiatów, huśtawek z drewna itp. Bardzo mi się tam podobało, szczególnie skakalnia i króliki.
Byliśmy też w domu mamy Golców (Golec uOrkiestra) i kupiłam sobie pocztówkę z ich autografem. Można było też kupić plakaty z autografami. Wymieniona wyżej mama Golców była bardzo miła i uprzejma.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ola Dzitkowska
08 luty 2009 21:38
Rzeczywiście Leśny Gród to fantastyczne miejsce, szkoda że tak słabo rozreklamowane. Jeżdzę bardzo często do Milówki a dopiero w 2008 roku dowiedzialam się o jego istnieniu 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021