JÓZEF

Krajtroter
2104 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Witajcie! Ciekawa ta dyskusja! Moje zdanie jest takie: kilkaset zdjęć z kilkukilometrowej pieszej wycieczki jest nie do przetrawienia. Ja po 20 - 30 wyłączam dalsze przeglądanie, wieje nudą! a przecież zdjęcia mają być uzupełnieniem słowa pisanego i na odwrót. Taki tasiemiec na pewno nie zachęci do odwiedzenia prezentowanego miejsca czy szlaku. Uczmy się wybierać te najciekawsze, te które stanowią o atrakcyjności zwiedzonego miejsca. Zwrócmy też uwagę na to, co mówią Moderatorzy, serwer ma ograniczone możliwości. Nie traktujmy portalu jako miesce na przechowywanie swoich zdjęć (kupmy sobie nowy, pojemny dysk, kosztuje niewiele). Dlatego Szanowni moderatorzy popieram Waszą propozycję ograniczenia ilości dołączanych do wycieczki zdjęć!  30-50 to naprawdę duż, by coś ciekawego pokazać. ( Z jednym wyjątkiem: brak samokrytycyzmu. Ale o tym trudno dyskutować). Pozdrawiam z pieknych turystycznych Polskich  Szlaków!  :) 

Proponuję: Tatrzański, Słowiński i Gór Stołowych.  :)

W tym przypadku dla mnie nie ma wyboru:  Jaskinia Niedźwiedzia!!!

... i nic więcej!

Wrocław, Kraków, Lanckorona

Moja propozycja to Jarosławiec i Hel. :)

Moje propozycje to: Jeziorak, Drawsko, Śniardwy  :)

Ślęża, za widok na całe Sudety. Sokolica, za pozorną niedostępność. Biskupia Kopa, z sentymentu do tej góry.  :) 

Wrocław ... za klimat

 Kraków ... za architekturę 

Poznań ... za wspomnienia  :)

Moje typy: Krzeszów (zespół), Dębno, Jawor (kościół Pokoju).  :)

Góry Stołowe i Pieniny!  :)

Góry Opawskie
25 kwiecień 2011 21:50

Fajna wycieczka! Góry Opawskie to moje kultowe góry. Dzisiaj byłem na Kopie. Z Jarnołtówka na szczyt, zejście do Zlatych Hor na obiadek i stąd do Jarnołtówka obok zapory. :)   Pozdrawiam!

Z tego, co dowiedziałem się w ub.r. w miejscowym muzeum ma to być tzw.trwała ruina. Na terenie zamku latem odbywają się różne imprezy, np. muzyczne. A ruina zamku jest do tych imprez świetną naturalną dekoracją. :)
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021