JÓZEF

Krajtroter
2104 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Ciasteczka Lesniowskie
24 sierpień 2008 13:51
Do Leśniowa pojechałem na dwie, trzy godziny.Spędziłem tam cały dzień. Fantastyczne miejsce!A ciasteczka? Do dzisiaj mam w ustach ich niezwykły smakI.A kawę to mogliby robić lepsza i nie podawać w tych okropnych plastikach.Pozdrawiam.
Największą radość ze zwiedzania Muzeum Zabawek mają osoby starsze, które takimi zabawkami się bawiły.Wspaniałe miejsce na przypomnienie sobie dzieciństwa. A Muzeum Żaby trochę przereklamowane, jest to zbiór zabawek i przedmiotów w kształciw żaby. Przy dłuższym pobycie w okolicy można to zwiedzić i połączyć z prelekcją o Parku Narodowym Gór Stołowych.
Poznań znam sprzed kilkunastu lat.Opis wycieczki i zdjęcia Już zachęciły mnie do poznania POZNANIA na nowo! Dziękuję i pozdrawiam
Karpacz
07 sierpień 2008 22:50
Karpacz to piękna miejscowość.Chętnie tam wracam, zwłaszcza na szlak do "Samotni" i do Doliny Łomniczki. Będę tam za kilkanaście dni.Pozdrawiam wszystkich "GÓROŁAZÓW"
Do Głuchołazów mam tylko pół godz.... samochodem.Przedstawiony szlak jest rzeczywiście jednym z piękniejszych w Górach Opawskich.To teren dla wycieczek rodzinnych, nawet z bardzo małymi dziećmi. A cuda natury są wszędzie, wystarczy się rozejrzeć! Pozdrawiam ze szlaku krzyży pokutnych!

Kilkanaście lat temu na jednej ze skał był napis "OBŁĘDNE SKAŁY' ... i takie one są. Tu kręcono niektóre sceny do filmu "Opowieści z Narnii".

Ostatnio edytowany: 2017-03-18 20:38

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021