Joanna Bochenek

Zapaleniec
815 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Widzę, że byliśmy w podobnych miejscach. Mnie też zauroczył Sandomierz i jego okolice. Naprawdę warto tam pojechać!! Ja spędziłąm tam 4 dni i z chęcią tam powrócę!!
Puszcza w Niepołomicach
20 maj 2008 21:53
Polecam, sama lubię pochodzić po Puszczy... a odnośnie Zamku - jest tak samo piękny jak Wawel, a panuje na nim o wiele większy spokój...
Kraków wieczorną porą
20 maj 2008 14:56
Doskonale royumiem odczucia!! Ja sama uwielbiam Kraków nocą, a szczególnie Rynek oraz Wawel. Na sam dziedziniec można wchodzić tylko do 19 (od maja do paździenika albo września), ale widok oświetlonego Wzgórza Wawelskiego od strony Wisły stanowi niepowtarzalny widok. Do tego trzeba koniecznie zaliczyć spacer bulwarem nadwiślańskim od strony Wawelu aż do ul. Krakowskiej, ewentualnie spacer Plantami (bardziej polecam od strony ul. Dunajewskiego, Podwale niż od strony ul. Gertrudy). W ogóle cały Kraków ma swój specyficzny urok nocą...
Tatrzańskie jeziora
12 maj 2008 15:48
Byłam tam 2 i 3 lata temu. I być może w tym roku też tam wrócę. Zdjęcia przepiękne.
Ujazd
08 maj 2008 12:18
Przepiękne miejsce. Nawet i w deszczu...
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021