Marek Weber

Krajtroter
21364 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Tak :) Gratulacje dla autora. Super wycieczka, w szczególności że te miejsca (wszystkie) znam bardzo dobrze i odwiedziłem je juz kilka razy, poniewaz to moje rodzinne strony. Godna polecenie dla tych, którzy chca poznać historiw tych okolic. Pozdrawiam :D
Piaskowa Skała
30 czerwiec 2008 10:18
Jura krakowsko-częstochowska zawsze mnie urzekała, kiedyś dawno temu ... miałem okazję prtzebyc ją rowerem ... wspaniała sprawa. Chętnie wracam do tych miejsc i wspomnien. Wycieczki w ten rejon polecam każdemu kto chce odpocząć od zgiełku cywilizacji.
26 czerwiec 2008 08:38
Jednak jest coś urokliwego w tych małych i prawie zapomnianych miejscach, o których warto przypominać aby ocalić od zapomnienia, ponieważ to mała część naszej historii. Wspaniała sprawa.
Gród Leśny w Milówce
10 czerwiec 2008 11:16
Tak super zabawa dla dzieci, to jest podstawa w każdej wycieczce która staram sie organizować ... a dzieci nie mamy już az tak małych. bardzo dobry pomysł i godny do nasladowania :) Gratuluję
Romanka 1366m.n.p.m.
09 czerwiec 2008 12:18
Tak Moniko zgadzam się z Tobą "dobrze że mamy oczy" aby te wszystkie wspaniałości, jest tyle pięknych i wspaniałych miejsc. Ale wydaje mi się że najlepiej chodzić i jeszcze to uwieczniać na kamerze video no i robić zdjęcia, bo wiele rzeczy nam umyka po drodze a przy wspominaniu dopiero widać szczegóły.
Nasze Tatry wzdłuż i wszerz
03 czerwiec 2008 06:57
Fajna relacja z wycieczki :), myślę że wezmę przykład i ją przęjdę :) no może z małymi poprawkami na szlaki. Jednak coś w nas jest że idziemy do góry na szczyt aby napawać się widokami.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021