Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Marek Weber

Krajtroter
21364 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Kolegiata w Tumie
20 listopad 2008 21:57
:) Zawsze jak tam jestem (co roku przejeżdżam tamtędy kilka krotnie) to nie mam takich przygód ... a ludzie są różni. Pozdrawiam
Kielce
03 listopad 2008 11:48
Tak Moniko - zawsze gdzie jestem, albo zamierzam być i coś ciekawego zobaczyć a później opisac staram poznać się historię tego miejsca - to zawsze pomaga w interpretacji danego miejsca, oraz zrozumienia historii. Jeden z moich nauczycieli historii mówilł historię trzeba zrozumieć i wyciągnąć z niej wnioski, aby nie powtarzać błędów historii, - my sl e że te jest prawda i tego należy się trzymać.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
Iłża i zamek
29 październik 2008 12:23
Magia starych zamczysk - to jest to co kręci niektórych z nas. Miejsce super do odwiedzenia i odpoczynku. :) Pozdrawiam
Kolegiata w Tumie
14 październik 2008 20:11
Tak w tym miejscu dawno się zaczęła :) Pozdrawiam
Wypad rowerowy do Czech
04 wrzesień 2008 16:44
No Mirku - nie wiedziałem że jesteś miłośnikiem turystyki rowerowej, super sprawa do polecenia dla każdego. Zaraz przypominają mi się młode lata kiedy to przemierzałem turystycznie rowerem po całej polsce.
Pozdrawiam
Babia Góra
11 sierpień 2008 12:11
Dziękuje :) Babią przez Akademicką Perć "zdobywałem" kilka lat temu, super trasa, ale była super pogoda :), to co tutaj opisałem to jest sytuacja zupełne odnmienna, sytuacja która uczy nas pokory do otaczającej nas przyrody. I dlatego zamieściłem może niezbyt ciekawy opis wycieczki(nie było ładnych widoków), ale opis wyprawy mówiący i pouczający o zmianach na Babiej Górze, gdyż jak słyszę że któs tam gdzieś ... zrobił sobie krzywdę lu zginął ... to nie wiem co myslec na ten temat. Wiem "NOBODY IS PERFECT" - ale nie do przesady. :)
Pozdrawiam i do zabaczenie na polskich szlakazh.
Rogoźnica - Groß Rosen
09 sierpień 2008 20:01
Tak myślę że dobrze jest pamiętać i przypominać o takich miejscach jak to, ponieważ to jest nasza historia ...
Tak Moniko :) zgadzam się z Tobą, ale o historii zamku nie będę się rozpisywał :) ... to już jest "robota" przewodnika (nie chcę mu odbierać chleba) ale sam Zamek Książ jest godny odwiedzenia oraz inne miejsca na ziemii dolnośląskiej, które obecnie mam na "tapecie" ....
Pozdrawiam
Marek Weber
03 sierpień 2008 18:14
Dziękuję i zapraszam do odwiedzenia tych miejsc, niektóre są naprawdę niedaleko.
Pozdrawiam i dozobaczenia na szlaku. :)
Monika Pawlak
03 sierpień 2008 08:36
Witaj Moniko - moje gratulacje i witam w gronie 2000-ków :) . Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Dozobaczenia na szlaku :)
Marek Weber
02 sierpień 2008 23:54
Dziękuję za gratulacje ... a za współczucie ?? To lubię robić i staram się to robić jak najlepiej i jak widzę to chyba mi jakoś wychodzi. Zapraszam na inne moje galerie które cały czas tworzę i ciągle coś przybywa na http://marek2359.za.pl/html/polska.html
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach gdzieś w Polsce
Słupsk
28 lipiec 2008 13:50
Widzę że koledze Gość naszego portalu nieźle zamieszał, albo może zawiódł się - wiadomo sezon urlopowy i pewnie chciał coś sie dowiedzieć i coś zobaczyć .... ;) Pozdrawiam
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021