Marek Weber

Krajtroter
21364 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Chorwacja
11 styczeń 2016 12:17

Witam.

Myślę że maj będzie lepszy. Wiosna w pełni napewno jeszcze pokoloruje te widoki jakę wtedy będą do ogladania. Nie powinno byc az tak gorąco to do wędrówek też odpowiednia pora.

Pozdrawiam.

Marek

Jest OK - wszystko w jednym miejscu - nie mam uwag

Witajcie

Wydaje mi się że z zakładkami jest OK, praca na dodawaniu wycieczki zależy od każdego autora który ją opisuje - według mnie przejści między zakładkami jest o wiele korzystniejsze i bezproblemowe niż przewijać całą stronę aby np dojść do zdjęć (ale to tylko moja opinia).

Zostawiłbym to tak jak teraz jest,

:)

Pozdrawiam

Przełęcz Świnicka
14 wrzesień 2012 21:38

Tak trochę to nazewnictwo dziwne. Szlak może nie trudny ale trudność zalezy także od warunków pogodowych oraz od wieku i kondycji uczestników wyprawy :) .... My w czwórkę mamy ponad 200 lat to wiadomo to tempo inne no i jak się robi foty oraz dokument filmowy to jednak trwa ... Ale było super :). Pozdrawiam

Dziękuję za pozytywy :) Bardzo mi miło. Pozdrawiam

Stare Wierchy
21 lipiec 2012 21:58

Tak staramy się spędzać wolny czas jak najlepiej i jak najciekawiej :). Pozdrawiam

Skamieniałe miasto
28 czerwiec 2012 21:08

Tak :) Skamieniałe Miasto a Skalne Miasto - podobne nazwy tylko inne okolice. Dziękuję :)

Jurajskie szlaki dzień 3
27 czerwiec 2012 11:00

Witaj :)

Jura jest piękna, ma w sobie wiele do zaoferowania każdemu turyście czy tylko takiemu niedzielnemu czy też wytrawnemu, który potrafi sam wyciągnąć piękno z tego urokliwego terenu - gdzie można robić wszystko, zwiedzać wszystko i zapomnieć o codzienności.

Turystyka na tym polega aby umieć dobrze odpoczywać i znajdować satysfakcję z tego co się robi - idzie w górach, czy jeździ na rowereze dziesiątki km aby coś zwiedzić, coś zobaczyć, kogoś ciekawego spotkać i to bez względu na pogodę :) - po prostu ucieć od codzienności.

I na tym to polega :) - tak myślę.

Pozdrawiam

Do zobaczenia gdzieś na szlaku.

OK cóż myslałem że Żarki a ona tylko sąsiaduje . Masz racje :). Pozdrawiam.

Czerwone Wierchy
02 listopad 2011 20:56

Tak to tylko czynny wypoczynek dla emeryta siedzącego za biurkiem :) to nasz znak firmowy. Tylko część tych fotek ... nie mówiąc o filnie :) . Pozdrawiam

Tak można powiedzieć trasy tylko dla wytrwałych turystów :) Pozdrawiam

Tak zgadza się, Zawrat robiliśmy podobną trasą ale wychodzilismy z jaszczurówki ... to chyba troszkę dluższa trasa. Na Zawracie spotkaly nas wszystkie pory roku ... ale jest co wspominać. Pozdrawiam :)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021