Marek Wasik

Domator
15 kilometrów

Oceny

04 maj 2022 20:08
Po obejrzeniu fotek w sieci, pojechaliśmy ze znajomymi. Obiad w nadbrzeżnej restauracji był bardzo OK, ale będąc na tarasie/pomoście - można było już zobaczyć w wodzie jeden wielki syf: skupisko starych butelek, baniaków, puszek, zwykłych śmieci....Wszystko wymieszane z mułem i szlamem. Zwyczajnie śmierdziało. Podobne wodne wysypiska śmieci zauważyłem w mini zatoczkach spacerując wokół zalewu. I na 100% nie były to śmieci wyrzucone do zalewu tydzień albo miesiąc temu. To jakaś staroć sprzed nawet kilkunastu miesięcy jeśli nie lat.....BRAWO LOKALNE WŁADZE. Stworzyliście perełkę. Wstyd tu kogokolwiek zabrać na spacer :)
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022