Dominika Osk Jantar

Nowicjusz
1 kilometrów

Komentarze

Góra Ślęża - Śląski Olimp
11 październik 2021 12:12

Polecam górę jak najbardziej szybka łatwa trasa i do tego bardzo piękny zabytkowy kościół u samej góry. Bardzo dużo miejsca na ognisko można zjeść kiełbaskę i się trochę ogrzać gdy idzie się zimą albo jesienią. Wybrałam się tam z całą moją grupą z /https://szkolamotocyklowa-jantar.pl/ motorami na wycieczkę bardzo dobrze spędzony dzień. 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022