Michał Skowron

Wędrowiec
116 kilometrów

Oceny

25 sierpień 2021 16:26
Rzeszów to spore miasto - głównie nowoczesne. Stolica województwa podkarpackiego. Posiada stare miasto i piękny Ratusz na Rynku. Na uwagę zasługuje Zamek Lubomirskich, Letni Pałac, Podziemna Trasa Turystyczna pod płyta Rynku Głównego, Deptak 3 Maja, Aleja Pod Kasztanami. W Rzeszowie na wysokim poziomie są usługi hotelarskie, restauracyjne. Teatry, filharmonia, wiele kin wzbogacają ofertę kulturalną Rzeszowa. Miasto się szybko rozwija i jest bardzo zadbane. Polecam odwiedzić Rzeszów - warto. Jest w nim niemal wszystko.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022