Justyna Ewa Woźniak

Domator
15 kilometrów

Oceny

19 lipiec 2021 15:01
Łeba, jak do tej pory, moje ulubione nadmorskie miasto. Bardzo często tu jestem, teraz praktycznie raz w roku, kiedyś nawet dwa razy w roku. Jedno z moich ulubionych miejsc to Ruchome Wydmy. W tym roku jednak bardzo się rozczarowałam. Jak zwykle całą grupą wynajęliśmy rowerki żeby pojechać na wydmy i tam sobie posiedzieć ( widok bezcenny ). Jednak rozczarowanie wielkie, po dojeżdzie do wydm okazało się że za zaparkowanie rowerów mamy zapłacić po 10 złotych od sztuki bo parking bezpłatny jest już zajęty, a zaparkować przy stojaku nie można, bo rower musi być zaparkowany w stojaku. Nawet podjechał pan i poinformował nas że jak zaparkujemy z boku to rowery zostaną wywiezione. Dodam jeszcze że informacji o tym że parking dla rowerów jest płatny jest bardzo mało, nie ma ich nawet na stronie Słowińskiego Parku Narodowego. O tym że trzeba zapłacić za parking dowiecie się dopiero na miejscu jak dojedziecie i nie będzie miejsca na parkingu bezpłatnym, który oczywiście do dużych nie należy. Rozczarowanie wielkie, a już w ogóle dla większej rodziny, kiedyś tak nie było. Dodam jeszcze tylko że bilet wstępu na wydmy to 7 złotych normalny a 3,5 ulgowy a parking 10 złotych od roweru.
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021