Cruppa

Domator
13 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Witajcie, jestem Franciszka, ale nie lubię, gdy mówi się do mnie "Frania", kojarzy mi się to z pralką :/ . Na co dzień uczę. Nie się, ale studentów. Jestem doktorantką pewnego bardzo popularnego kierunku na pewnej bardzo popularnej warszawskiej uczelni... Brzmi tajemniczo? Jak się poznamy, napiszę więcej ;) Wolne chwile spędzam na czytaniu książek kryminalnych, oglądaniu seriali w internecie i szydełkowaniu. Aha... i mieszkam z Maxem. Bardzo fajnym facetem rasy kot domowy :)

http://poscielzbajki.pl/posciel-tematyczna/posciel-w-zwierzeta/

 

Najnowsze podróże

Krajtroter nie posiada jeszcze żadnej publicznej podróży. Mamy nadzieję, że doda je wkrótce
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022