Wojager

Zapaleniec
314 kilometrów

Witam Cię drogi krajtroterze na profilu Wojager! Głównie zajmuje się prowadzeniem kanału YouTube gdzie znajdziesz moje opowieści. Uwielbiam zwiedzać i kosztować lokalnych specjalności, którymi chętnie się dzielę. Na kanale YT odnajdziesz zbiór odcinków podróżniczych zarówno z kraju jak i ze świata. Dominują w nich górskie wędrówki letnie i zimowe a także kuchnia regionalna. Nie zabrakło także krótkich filmów o 10 ciekawostkach z różnych regionów.

Najnowsze podróże

Beskid Niski

10 maj 2021 09:12
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021