Marcin S

Domator
15 kilometrów

Oceny

02 kwiecień 2021 06:32
pamiętam jak w podstawówcy pojechalismy na zwiedzanie kotliny kłodzkiej i zaraz na poczatku zawitalismy własnie do Kłodzka i do twierdzy. Ten labirynt a zwłaszcza jego najwęższa najciasniejsza częsci wspominam koszmarnie. Nauczyciele nie powiedzieli nam czego się spodziewac, dzieciaki stłoczone gęsiego szły przez te tunele, w pewnym momencie trzeba było na kolena, na czworaka, totalna ciemnosc, zero swiatła jakiegokolwiek, scisk, jeden przy drugim, nikt nie wiedzial jaka to odleglosc... koszmar. Nie polecam! Cała reszta super!
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022