Zizax

Domator
10 kilometrów

Oceny

06 marzec 2021 17:57
Nie ma tam jakiś wielkich zabytków i atrakcji ale ,są tam różne ławki,altanki i różne miejsca do siedzenia. Do pustyni jest kilka dojść/Wejść. Pustynia jest idealna do rodzinnych letnich spacerów. Niestety nie pamiętam gdzie to jest ale, w jednym miejscu jest altana i ruchoma replika armaty, można na nią wejść, kręcić i przesuwać różne elementy. Bardzo serdecznie polecam to miejsce.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022