Juan M

Domator
18 kilometrów

Komentarze

Bezpieczeństwo w podróży
14 lipiec 2022 07:18

Jak dbacie o bezpieczeństwo w podróży? 

Jakieś tipy jak nie dać się okraść? 

Turystyczne preferencje
13 lipiec 2022 10:49

Zastanawiamy sie nad wyjadem gdzieś jesienia za granicę. Co sądzicie o ZEA? 

Buty w góry dla zmarźlaka
30 czerwiec 2022 07:11

Witajcie.

Jakie buty polecacie na zimę dla zmarźlaka, aby były kompatybilne z rakami?

Wodoodporne

Najlepiej, aby były całoroczne, ale wiadomo- gdy chce ciepłe na zimę, to nie będę wymagać, aby były tez na lato.

Budżet bez ograniczeń

Oraz jakie polecacie skarpety i softshell 

Ubezpieczenie turystyczne
22 czerwiec 2022 13:54

Na pocżątku proponuję wyrobić sobie europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego. Jest to podstawowa rzecz, jaką musisz mieć w podrózy. Dzięki temu masz opiekę szpitalną.
Druga rzecz to ubezpieczenie prywatne, w które również jestem zdania,ze jak najbardizej warto jest zainwestować. Szczególnie jeśli jedziesz do kraju, który jest poza Unią Europejską. Pobyt w szpitalu bez posiadania ubezpieczenia może bardzo słono kosztować ( nie mówię juz o sprowadzeniu się do Polski).
Ubezpieczenia takie mozesz przejrzeć i porównać sobie tutaj https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-turystyczne

Edytowano: 2022-06-27 14:59:38

Ciekawe miejsca w Warszawie
22 czerwiec 2022 10:18

Warszawa z roku na rok coraz bardziej się rozwija oraz można znaleźć w niej bardzo wiele ciekawych miejsc, które są warte odwiedzenia. Ze swojej strony polecam koniecznie odwiedzić

centrum nauki Kopernik

muzeum powstania warszawskiego

ewentualnie sala Airo:

https://a3-design.pl/imprezy-na-trampolinach-poznaj-najnowszy-hit-na-eventy-firmowe/

Organizowane są tam świetne imprezy integracyjne na trampolinach.

Edytowano: 2022-06-23 07:42:05

Wakacje coraz bliżej. Polecam zastanowić się już teraz, jak zaplanowac dzieciom czas w ciekawy sposób. Jeśli chcecie wspierać aktywność fizyczną dziecka, polecam zerknąć sobie na to jakie obozy organizuje grupa Sztorm https://sztormgrupa.pl/index.php/lato/obozy/ . Maja w planach kilka ciekawych obozów żeglarskich na Mazurach.f

Dla młodszych dzieci natomiast rozwiazaniem mogą być organizowane nad Zalewem Zegrzyńskim pólkolonie - będzie to dobra opcja dla dziecka, które jeszcze nie było na koloniach. Sa nakierowane na praktyczną naukę żeglowania. 

Edytowano: 2022-04-21 10:58:59

Czy podróżujecie samodzielnie?
22 grudzień 2021 07:57

Ja akurat wczoraj rozmawiałam o tym ze znajomym, bo stwierdził, że przydałby mi się taki reset i wyjazd chociaż na 2-3 dni mógłby w tym pomóc. A że nie bardzo mam z kim, to musiałabym jechać sama. I użyłam dokładnie takich samych argumentów jak Ty, że to tak dziwnie samej ;)  I dostałam ochrzan, że wcale nie dziwnie i że nie muszę nikomu ogłaszać, że sama gdzieś jadę, tylko po prostu jechać i spróbować oczyścić głowę;)  Więc tak jak piszą dziewczyny, chyba rzeczywiście nie ma co się przejmować i jak chcesz jechać sama, to jedź. A może i ja się też odważę ;)  Marzyłby mi się taki relaksujący weekend w SPA

Edytowano: 2021-12-28 12:49:42

Zoo,park fontann Starówka,i warto podjechać do Konstancina Jeziorna Park Zdrojowy solanka super powietrze dla takiego maluszka.

Dobrze jest rownież wybrać się na plac zabaw. Świetne trampoliny sa w Airo. 

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022