Delfina332

Domator
13 kilometrów

Tutaj Karina. Jestem wesołą i zadowoloną z życia dziewczyną, która ciągle szuka swojego hobby. Tak naprawdę interesuje mnie wszystko dookoła, a najbardziej przyroda i sztuka. Polecam Waszej uwadze ciekawy sklep z jeansową odzieżą, gdzie można kupić fajne spodnie męskie: https://youneedit.pl/pol_m_ON_ODZIEZ_SPODNIE-1302.html

Najnowsze podróże

Krajtroter nie posiada jeszcze żadnej publicznej podróży. Mamy nadzieję, że doda je wkrótce
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022