Dariusz żólkowski

Weekendowy turysta
80 kilometrów

Komentarze

Jestem za Panią Anią i wybrałem MAŁOPOLSKĘ bo Zakopane, Kraków, Szczawnica to miejsca gdzie byłem, Ale marzy mi się pobyt w Wiśle. Pozdrawiam Darek.

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk']Kraków nie jest tylko piękny, ale ma super klimat i niesamowicie cenną historię dla nas, zabytki, to sprawia, że jest dla mnie najważniejszym miastem w Polsce, a czy najpiękniejszym? wraz z kilkoma innymi miastami równorzędnie :)[/cytuj] Pięknie dziękuje za odpowiedź i mam pytanko dla pani Ani. A jaki jest pani typ najpiękniejszego miasta na świecie? 

 

 

[cytuj autor='Dariusz żólkowski']Moje Najpiękniejsze miasto to Warszawa! Pokochałem je od kiedy byłem tam po raz pierwszy. Od zawsze będzie moją "narzyczoną"[/cytuj]

Dziękuje ślicznie! To nasza najpiękniejsza stolica a co Pani sądzi o Krakowie? Mój typ to drugie piękne miasto w naszej ojczyźnie. 

[cytuj autor='Dariusz żólkowski']Moje Najpiękniejsze miasto to Warszawa! Pokochałem je od kiedy byłem tam po raz pierwszy. Od zawsze będzie moją "narzyczoną"[/cytuj]

 

Moje Najpiękniejsze miasto to Warszawa! Pokochałem je od kiedy byłem tam po raz pierwszy. Od zawsze będzie moją "narzyczoną" 

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021