Janusz

Domator
10 kilometrów

Oceny

02 styczeń 2021 20:49
Okolica ładna, ale domek katastrofa. Tynk odpada, brak radia, telewizora, czajnika, mikrofali lub piekarnika. Nie ma w czym odgrzać potraw, nieszczelne okna, drzwi, ogólnie bardzo zimno. Jest kominek, który nie jest w stanie ogrzać pomieszczeń. Brak mydła, ręczników. Niekompletna pościel, niewygodne łóżka. Nigdy tam nie wrócimy, nie polecamy.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022