xanton

Domator
10 kilometrów

Oceny

04 październik 2020 07:34
Obiekty ciekawe architektonicznie, zdecydowanie nie dla osób z problemami z poruszaniem się, dużo informacji do czytania jak dla mnie mało interaktywne i z grupy statycznych muzeów. W ostatnim pomieszczeniu gburowaty jegomość. Uważajcie, żeby nie przegapić ciekawej wystawy o produkcji zakładów Romet - jest przy rampie kolejowej.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022