MarLENA

Nowicjusz
3 kilometrów

Komentarze

Miałam na myśli reklamy na tym blogu, ciezko się czyta jak trzeba tyle cedzić... Nie byłam w Hotelu Naturum bo to nie moja półka cenowa.

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Do tych miejsc mnie zaproszono, za nic nie zapłacono gotówką, więc trudno tu mówić o reklamie w sensie stricte, bo zapraszał kto inny ;) To zwykła ludzka uprzejmość odpowiedzieć na gościnność :) Miejsca, które mnie zauroczyły, opisałam, a trudno polecać te, w których nie byłam :) W kolejnej relacji z Doliny Baryczy jest mała agroturystyka i pensjonat, może Ci się bardziej spodobaja, ale w nich nie spalismy, tylko odwiedzaliśmy :) Poza tym byłaś w Hotelu Naturum? Naprawdę myślisz, że tam nie ma jakości ?? ;) Opisy są rzetelne i z serca, nikt nie zmusza do czytania :) Pozdrawiam [/cytuj]

 

"Te w Dolinie Baryczy są zwykle asfaltowe"

Niech Pani nie wprowadza w błąd, są asfaltowe, ale nie "zwykle" i one są w okolicach Żmigrodu, Prusić, Lubiąża, a nie Milicza. Tu jest po prostu trochę asfaltów. Są fajne lasy. Może jest sieć ścieżek, ale potem ktoś pojedzie tych Pani "asfaltów" szukać i może mieć pretensje że nie znalazł.

Poza drogim Hotelem Naturum tam jest bardzo dużo innych ciekawych miejsc gdzie można się zatrzymać. Wystarczy poszukać. Z takiego miejsca spodziewałam się relacji która mnie naprawdę zachęci, a po tym co tu widzę a co musze przecedzać pomiędzy nachalnymi reklamami mam wrażenie że idziecie na ilość a nie na jakość.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021