Agnieszka Kaczmarska

Domator
15 kilometrów

Oceny

19 styczeń 2020 17:14
Park odwiedzony w sierpniu 2019. Obiekt nowy na mapie Polski. Będąc na wakacjach na helu, władysławowo, karwia, gdańsk czy sopot - koniecznie odwiedzić. My dowiedzieliśmy się z ulotki włożonej za szybą ale jeśli ktoś planuje wakacje lub wycieczkę szkolną nad polskim morzem to podajeę stronkę na której wszystkie atrakcję są opisane: https://parkewolucji.pl/
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021