Maniusia

Domator
10 kilometrów

Oceny

18 styczeń 2020 19:44
Mega miejsce z atrakcjami dla całej rodziny. Jeśli ktoś poszukuje mocnych wrażeń to z pewnością znajdzie coś dla siebie, ale też można super spędzić czas z najmłodszymi. Batyskaf to rewelacja ! Adrenalina i emocje. Park jest tak dość duży. Oferuje atrakcje dla dużych i małych. .Miejsce oferuje dwa duże lokale gastronomiczne. Nie ma co przejmować się deszczem. No i co roku nowa atrakcja. Naprawdę super miejsce. Bezpiecznie. Można bardzo przyjemnie spędzić dzień. Mimo paru spraw, które można by poprawić (o czym pisały już inne osoby) spokojnie mogę dać 5 gwiazdek. Miejsce przyjazne dla każdego wieku. Atrakcje godne polecenia. Świetne miejsce na spędzenie całego czasu ze znajomymi. Znakomita zabawa i super atmosfera. Atrakcji jest sporo zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Jest coś dla tych co boją się trochę mniej i trochę więcej.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021