adelajda

Domator
10 kilometrów

Oceny

18 styczeń 2020 19:28
Nowy park rozrywki na pomorzu! Godny polecenia. Prężnie się rozwija i co rok dodaje coś do swojej oferty. Odwiedzam go od 2017 roku kilka razy z rodziną, bardzo nam się podoba. Mieszkamy w okolicach trójmiasta więc taki wypad do parku ewolucji i nad morze to dla nas super sprawa! Mają w ofercie seanse kinowe i place zabaw, dinozaury i kolejki szynowe! Polecam https://parkewolucji.pl/
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021