ViaAppia_pl

Domator
5 kilometrów

Komentarze

Mazury
30 listopad 2018 16:23

Mazury to świetne miejsce na jakikolwiek wyjazd. Równie dobrze jest nie ograniczać się - do czego zachęcam - do samego rejonu Mazur, ale warto zwiedzić całe województwo Mazowieckie. 

Polska odnowa-kraj pięknieje
30 listopad 2018 16:20

To prawda, Polska jest coraz piękniejsza. Tym bardziej warto sprawdzić Warszawę i jej najbliższe okolice. To piękne miejsce pełne różnorodnych atrakcji. 

Warszawa
30 listopad 2018 16:12

Warszawa to wspaniałe miasto, w dodatku nasza stolica. Każdy powinien chcoiażby raz odwiedzić stolice. A można to robić w zasadzie przez cały rok gdyż i po zmroku miasto jest piękne i pełne atrakcji. 

Jura to piękne miejsce, jednak jeżeli chodzi o zbliżającą się zimę, to zwiedzanie będzie bardzo utrudnione. Głównie ze względu na pogode i bardzo krótkie dni. Może warto wybrać się dalej w Polskę? Np. Warszawa, która nawet noca jest piękna. 

Rysy
30 listopad 2018 16:03

Rysy to najwyższy szczyt naszych gór. Na pewno w dobrym guście jest chociaz raz w życiu na nie wejść. Coś w stylu słowackiego narodowego wejścia na Gerlach .

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021